Turkiš

Zkoušeli jste někdy vyvolávat duchy? A jestli jo, jaké máte zkušenosti?

Pro upřesnění, myslím doopravdový vyvolávání. Na jedny stránce jsem viděla, že se to děla s pomocí nějakého kruhu.
Doplňuji:
Kelt, aha nevadísmích. Jsem to nevěděla.

Nejlepší odpověď
mosoj

Duchy nesvolám, jenom je pouštím na svobodu.

Další odpovědi
krum

Jo, zkoušela jsem a úspěšně, pomocí spiritistické desky a média. A zkušenosti mám takové, že duch byl zlý a nechtěl nám dát pokoj ještě nějakou tu chvíli…lezl nám taky do snů a podobně. Takže zkoušet na vlastní nebezpečí po hluboké teoretické a duševní přípravě.
Samozřejme tohle je jen ve zkratce, popisování celého mého příběhu by bylo na dlouho.

Kelt

Před několika dny jsem položil podobnou otázku a nikdo mi neodpověděl. Respektive k tématu se nikdo nevyjádřil,