dagry

Zkoušeli jste někdy vodní dýmku? Jaké jste měli z toho pocity?

Já ne.

Nejlepší odpověď
Gabe

Je to sranda kdyz zachovas miru a nekouris to jak praskly kamna.Je to ale skodlivejsi jak opravdova cigareta.Cetl jsem ze jedna vodni dymka vyda za 6O cigaret.Kup si radsi medvidky.

Další odpovědi
Terryle

Já jo, bylo to moc příjemný – točila se mi hlava a připadala jsem si, že lítám – takovej ten nádherně houpavej pocit. Klid, vyrovnanost, relaxace, účinek jen po několik málo minut. Zkoušela jsem to několikrát a bezva. Pak se jednou něco zlomilo a ze dne na den se mi z ní začalo dělat špatně od žaludku – a od té doby ji nesnesu. Občas mě to trošku mrzí, ale což, jsou i horší věci.

iwetax

Jednou jsem se nadechla a pořádně. Bylo to divný, celí plíce jsem měla plná páry. Nemusím mít vše.

bobánek

Vodní dýmku jsem ješte nezkoušel,.Nemusím mít všechno.