jahudka_vlm

Zkoušeli jste někdy sušit banán? Pro sušené ovoce, nějak si to nedovedu předst. Kuji 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

já ne mě nechutná ,ale zde to dělali
http://diskuse­.vareni.cz/vi­ewtopic.php?p=394

Další odpovědi
BEAES

V sušičce na ovoce to jde, kamarádka si tak suší veškeré ovoce.

venkovan

Já tedy věčně suším hubu.
Ale pro představu – sušené banány so lze koupit v obchodě a potom lze popřemýšlet jestli sušit doma či ne. Nicméně v době, kdy banánů máme víc než čestných politiků je sušení zbytečné, denně si člověk může koupit syrový a nemusí plácat energii za sušení.

Terryle

Nezkoušela jsem, ale myslím, že v té sušičce by to mělo jít. Ono usušit se dá vlastně všecko… :o)

gurujara

Já si banány osobně suším fenem, kamarádka používá mikrovlnnou troubu. Trouba je sice rychlejší, ale dle mě není nad chuť čerstvě vyfenovaného banánu.