hanny 2

Zkoušeli jste někdy hubnout pomocí „krabiček“?

Kupujete si malé porce jídla v krabičkách u firmy,která toto jídlo vaří a chystá.Je to strašně drahé/4–5tis.za měsíc bez sobot a nedělí/,nikdy bych to za to nedala!
Doplňuji:
Ano,jmhad nám to pěkně vysvětlil,vím,že to tak je,ale stejně bych za to ty peníze nedala,to si radeji dám tu práci sama.

Odpovědi
Neonka

Odhadnout malou porci zvládnu i sama, nemusím podporovat odbyt takto předražených výrobků, o kterých se zmiňujete.

jmhad

Tady ani nejde tak o množství jídla,ale o jeho hodnotu.K hubnutí to dělejte třena jako poctivý diabetik.Určete si,že smíte např.sníst 200 gramů sacharidů a 50 gramů tuků za den.Udělat si tabulku,pořídit si lupu na čtení obalu na potravinách a ze začátku vše vážit.Odhad člověk získá časem.A hodno­ty,které nejsou na obalech,to se zjistí třeba na stránkách
http://www.flo­ra.cz/ekalkulac­ka/1.php.
A jeden malý příklad- podle těchto počtů bych za den mohl sníst např. 2 rohlíky=50, 2 krajíce chleba=50,porci rýže = 60,2 střední jablka = 60 a je to celkem 220 gramů sacharidů.Budu mít hlad a mohu se docpat libovým masem,hlávkovým salátem,zelím a pod.
Ale zhubnu.

Zdroj: http://www.flo­ra.cz/ekalkulac­ka/1.php