Zkoušeli jste někdo platit Tesco clubcard v jiných obchodech než Tesco?

Nějaká operátorka Home creditu zavolala mé matce po telefonu dojednali smlouvu a řekla ji, že s tím lze platit i jinde. Jak jsem na kartu koukal tak nemá chip a magnetický proužek je nějaký „nevýrazný“. Jediný co je výrazné je čárový kód.

Nejlepší odpověď
iceT

Nevim jestli mate na mysli totez co ja.Mam Clubcart Tesco a na tu se pouze sbiraji body za nakup,jakmile dosahnete 300 bodu mate narok na nejake slevy,to by domu mel prijit letak.Ale tezko s ni nekde jinde zaplatim,to neni platebni karta.

Další odpovědi
ReHu

Má mamina ji má taky. Aspoň myslím, že to je ta stejná o které píšeš. A pokud ano, tak neslouží k placení, nikde, ale k registraci nákupů v Tesco. Za každý nákup v Tesco ti přidělují body a za ty jsou pak nějaké odměny, či co.

Monigue

Ne,nezkoušela,ale myslím,že v jiných obchodech ti kartu nevezmou 🙂

dagry

Tuto kartu nevlastním, takže já to mám vyřešené.

led

Skúšala som to omylom v bankomate a divila sa, prečo mi to nechce prijať 🙂