Zkoušeli jste někdo čínskou medicínu?

http://www.tcm-point.cz/

Nejlepší odpověď
annas

Čínská medicína je založena na principu jing a jang. Já se pomocí této energie léčím. Můj zdravotní stav je mnohem lepší, jenže k nápravě dochází pomaleji. Ale neberu žádné chemické přípravky.

Další odpovědi
Bumbes

Jedinou čínskou medicínu kterou používám, je „čínská kuchyně“… občas se mi zdá, že má také léčivé účinky.
S akupunkturou a akupresurou jsem zatím do styku nepřišel. Možná časem, až mi bude mnohem hůře než nyní.

BEAES

Já jsem něco málo vyzkoušela, doporučuji. Více jsem v přírodě a žiji přírodně,to také pomáhá.

panenka

Zatím jsem jí nezkoušela

verka

Taky jsem zatím víc u kuchyně. Ale měla jsem lékařku s akupunkturou a působilo to.

BIGFOOT

BURAK,moje manželka se zabývá alternativní medicínou a je v tom víc než dobrá,co potřebuješ?BIGFOOT

MacaM

I já bych přispěla … jsem poradcem české společnosti OKG, která vyvíjí a vyrábí 100% přírodní bylinné produkty bez chemie a kontraindikací a mohou je užívat již miminka!
Vývoj vychází právě z vědění čínské medicíny a starých receptů ze 17.století.
Mé osobní zkušenosti:

  • zbavila jsem se letitých migrén
  • upravilo se mi zažívání, netrpím zácpou
  • přirozeně hubnu bez jo-jo efektu
  • zlepšila se mi pleť, nehty a vlasy
  • netrpím již únavou a to při 2 malých dětech je opravdu zázrak 🙂
  • dcera měla atopický ekzém, který ji trápil více jak rok a nyní je naprosto zdravá
  • lékarnu již nenavštěvujeme…che­mické léky u nás už nemají šanci

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Michal

Ano, a obdivuji ji.

anonym

Děkuji všem za vaše odpovědi,od autonehody již několik let trpím bolestmi páteře,brala jsem čím dál silnější léky,které časem přestaly zabírat,jen jsem si zničila žaludek,proto chci přejít na alternetivní léčbu a jako nejvhodnější se mi zdá právě čínská medicína,četla jsem že nejen apukunktúry,ale má i rúzné čaje na pročištění těla