Zlatý

Zkoušel to už někdo? Reklamy a bez reklam

Dnes jsem zde našel odkaz. Zajímalo by mě, jestli už to někdo zkoušel a jestli to funguje?
Díky moc všem za názor.
www.planografie.cz/… illa_firefox.html
Doplňuji:
Tak jsem to teda zkusil, je to otázka chvilky. Restartovat firefox a pak si dejte aktualizovat odpovědi a je OK.
Takže milé odpovedi.cz, přišli jste o jednoho potencionálního kupce z reklamy, protože žádnou reklamu už nemám :D:D
A aby to byla otázka, tak uvádím toto:
Je to odzkoušené. zkusíte to i vy ostatní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď jsem si to dočetla a překvapilo mne to. Ovšem, zajímalo by mne, zda to není jen nějaká léčka, ale jestli to doopravdy funguje. Nerada bych dostala do mého PC nechtěný vir a proto si počkám na odpovědi, jestli už to někdo zkusil a povedlo se mu to úspěšně. :-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak AdBlock pro Firefox je docela osvědčenej a funguje. Je tam jistá databáze jaké odkazy-obrázky jsou reklamy, myslím že si jde i z několika datbází vybrat.
Pak si můžeš zbytky zablokovat i manuálně a řekl bych, že to funguje dobře, můj odhad je že tak 60-80% reklam ti to zablokuje automaticky (rámečky prostě zmizí) a tak dalších 15% si můžeš zablokovat manuálně. Jsou ale i reklamy, kterých se ani adblockem nejde zbavit. Určitě bych to zkusil být tebou ;) Já poslední cca rok používám Chrome a na reklamy už jsem si zas zvykl..
Doplňuji:
A propo žádnej vir to není, není se čeho obávat. Zde dávám odkaz, jsou to stránky přímo Mozilly, firmy která "vyrábí" Firefox..
https://addons.mozilla.org/…

Zlatý

Odpoledne jsem Miroslave přemýšlela že to zkusím ale nakonec jsem to nevyzkoušela.

Zlatý

na strance je je predevsim kratky navod a jsou tam ceske filtry bez kterych blokovani reklamy prilis nefunguje
www.planografie.cz/…

jinak za bezpecnost odkazu se mohu zarucit, mam ho na svedomi vcetne tech filtru na blokovani ceske reklamy ... filtry pravidelně aktualizuji, aby se z nich žádná reklama na českém webu nevyzula

je tam i verze navodu pro prohlizec chrome

zlomte vaz, a nemejte obavy, je to bezpecne - minimalně pro tu desítku tisíc uživatelů co to už používá.

Bronzový

Tak zrovna jsem to taky nainstaloval do Firefoxu. Je to v klidu, jen škoda těch "děr" ve stránkách. Jstejně mám trochu strach, že to občas vyblokuje i to, co nemá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.