Miroslavst

Zkoušel to už někdo? Reklamy a bez reklam

Dnes jsem zde našel odkaz. Zajímalo by mě, jestli už to někdo zkoušel a jestli to funguje?
Díky moc všem za názor.
www.planografi­e.cz/adblock/moz illa_firefox.html
Doplňuji:
Tak jsem to teda zkusil, je to otázka chvilky. Restartovat firefox a pak si dejte aktualizovat odpovědi a je OK.
Takže milé odpovedi.cz, přišli jste o jednoho potencionálního kupce z reklamy, protože žádnou reklamu už nemám :D:D
A aby to byla otázka, tak uvádím toto:
Je to odzkoušené. zkusíte to i vy ostatní?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Teď jsem si to dočetla a překvapilo mne to. Ovšem, zajímalo by mne, zda to není jen nějaká léčka, ale jestli to doopravdy funguje. Nerada bych dostala do mého PC nechtěný vir a proto si počkám na odpovědi, jestli už to někdo zkusil a povedlo se mu to úspěšně. 🙂

Další odpovědi
lukas

Tak AdBlock pro Firefox je docela osvědčenej a funguje. Je tam jistá databáze jaké odkazy-obrázky jsou reklamy, myslím že si jde i z několika datbází vybrat.
Pak si můžeš zbytky zablokovat i manuálně a řekl bych, že to funguje dobře, můj odhad je že tak 60–80% reklam ti to zablokuje automaticky (rámečky prostě zmizí) a tak dalších 15% si můžeš zablokovat manuálně. Jsou ale i reklamy, kterých se ani adblockem nejde zbavit. Určitě bych to zkusil být tebou ;) Já poslední cca rok používám Chrome a na reklamy už jsem si zas zvykl..
Doplňuji:
A propo žádnej vir to není, není se čeho obávat. Zde dávám odkaz, jsou to stránky přímo Mozilly, firmy která „vyrábí“ Firefox..
https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/1865/

panenka

Odpoledne jsem Miroslave přemýšlela že to zkusím ale nakonec jsem to nevyzkoušela.

anonym

na strance je je predevsim kratky navod a jsou tam ceske filtry bez kterych blokovani reklamy prilis nefunguje
www.planografi­e.cz/adblock

jinak za bezpecnost odkazu se mohu zarucit, mam ho na svedomi vcetne tech filtru na blokovani ceske reklamy … filtry pravidelně aktualizuji, aby se z nich žádná reklama na českém webu nevyzula

je tam i verze navodu pro prohlizec chrome

zlomte vaz, a nemejte obavy, je to bezpecne – minimalně pro tu desítku tisíc uživatelů co to už používá.

GangstaHelper

Tak zrovna jsem to taky nainstaloval do Firefoxu. Je to v klidu, jen škoda těch „děr“ ve stránkách. Jstejně mám trochu strach, že to občas vyblokuje i to, co nemá.