Torminal

Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti? ( www.folaxan.com )

Nejlepší odpověď
zelezo1983

To zavani reklamou!!!

Další odpovědi
beer

Neznám nikoho, kdo by to zkoušel.
Možná z toho důvodu, že to není lék, ale pouze doplněk stravy.

Roda58

Je mi 53 let, před 2 lety mi byl diagnostifikován nádor prsu 3.-4. stupně, pan doktor mi sdělil, že má vážné obavy, že nádor již má metastázy. Podstoupila jsem operaci a pak mě čekala chemoterapie. Jedna známá mi poradila kombinovat léčbu s přípravkem Folaxan – v období mezi operací a chemoterapie jsem absolvovala jednu kůru – 3×2 tobolky denně v délce 2 týdnů. Pak jsem podstoupila chemoterapii, po její skončení jsem pokračovala s Folaxanem – brala jsem 3×2 tobolky v průběhu jednoho měsíce a pak jsem šla na vyšetření a testy a pan doktor mi sdělil, že zatím to vypadá dobře, ale že nemám vyhráno. Pro jistotu jsem po půl roce znovu brala v průběhu jednoho měsíce Folaxan – v dávkách 3×2 Zatím jsem zdravá i když vím, že boj s rakovinou bude pro mě asi boj na dlouhou trať. –prostě se bojím aby se mi nevrátila – máme totiž v rodině genetickou dispozici. Chtěla jsem se podělit s mojí zkušeností a snad i pomoci i jiným ženám se stejným problémem.

melnan

Moje zkušenosti: V podstatě jsem se o přípravku Folaxan dozvěděl úplně náhodou a dodnes vděčím té náhodě. Před rokem mi našli karcinom žaludku ve velmi pokročilé fázi. Diagnóza byla hodně nepříznivá – přímo mi naznačili, že nemám velkou šanci na vyléčení protože se nádor rozlezl a bylo mi doporučeno jít do předčasného důchodu. Rozhodl jsem se hledat nějakou alternativní léčbu a volba padla na Folaxan – dodnes jsem vděčný za toto své rozhodnutí. Po absolvování terapie v doporučených dávkách mi můj doktor sdělil, že situace se rapidně změnila a že se mnou to vypadá dobře. Nechtělo se mi ani věřit. Stále ještě pracuju, nejsem v žádném předčasném důchodu . Jsem přesvědčen, že Folaxan mi zachránil život.

Roda58

beer: To, že se Folaxan je doplněk stravy neznámená, že nepomáhá