Zkoušel někdo alternatívní léčbu rakoviny pomocí přípravku FOLAXAN? Jaké máte zkušenosti? ( www.folaxan.com )

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

To zavani reklamou!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Neznám nikoho, kdo by to zkoušel.
Možná z toho důvodu, že to není lék, ale pouze doplněk stravy.

Je mi 53 let, před 2 lety mi byl diagnostifikován nádor prsu 3.-4. stupně, pan doktor mi sdělil, že má vážné obavy, že nádor již má metastázy. Podstoupila jsem operaci a pak mě čekala chemoterapie. Jedna známá mi poradila kombinovat léčbu s přípravkem Folaxan - v období mezi operací a chemoterapie jsem absolvovala jednu kůru – 3x2 tobolky denně v délce 2 týdnů. Pak jsem podstoupila chemoterapii, po její skončení jsem pokračovala s Folaxanem - brala jsem 3x2 tobolky v průběhu jednoho měsíce a pak jsem šla na vyšetření a testy a pan doktor mi sdělil, že zatím to vypadá dobře, ale že nemám vyhráno. Pro jistotu jsem po půl roce znovu brala v průběhu jednoho měsíce Folaxan – v dávkách 3x2 Zatím jsem zdravá i když vím, že boj s rakovinou bude pro mě asi boj na dlouhou trať. –prostě se bojím aby se mi nevrátila – máme totiž v rodině genetickou dispozici. Chtěla jsem se podělit s mojí zkušeností a snad i pomoci i jiným ženám se stejným problémem.

Moje zkušenosti: V podstatě jsem se o přípravku Folaxan dozvěděl úplně náhodou a dodnes vděčím té náhodě. Před rokem mi našli karcinom žaludku ve velmi pokročilé fázi. Diagnóza byla hodně nepříznivá - přímo mi naznačili, že nemám velkou šanci na vyléčení protože se nádor rozlezl a bylo mi doporučeno jít do předčasného důchodu. Rozhodl jsem se hledat nějakou alternativní léčbu a volba padla na Folaxan – dodnes jsem vděčný za toto své rozhodnutí. Po absolvování terapie v doporučených dávkách mi můj doktor sdělil, že situace se rapidně změnila a že se mnou to vypadá dobře. Nechtělo se mi ani věřit. Stále ještě pracuju, nejsem v žádném předčasném důchodu . Jsem přesvědčen, že Folaxan mi zachránil život.

Diskuze k otázce

Roda58

beer: To, že se Folaxan je doplněk stravy neznámená, že nepomáhá

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.