Zkopírovat obrazovku

Dobrý večer, chci se zeptat, jak mám zkopírovat obrazovku na notebooku. Na počítači se mně to automaticky zkopíruje, po stisku klávesy Print Screen, ale na ntb ne! Důvod? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bobule

Nevím co máš za OS, ale třeba win 7 má speciální prográmek tzv. Výstřižky. najdeš ho ve startu – všechny programy – příslušenství. Zkopíruješ s ním všechno z obrazovky i výřezy. Můžeš pak do nich psát, kreslit, vkládat cokoliv.

Další odpovědi
Sůwa

Zkus si nainstalovat program Gadwin Print Screen, dá se nastavit jako celá obrazovaka, nebo i jako výřez. Já používám k ovládání klávesovou kombinaci Ctrl+PrintScreen a ukládám v JPEG. Program si sám vytvoří složku v dokumentech Print Screen Files.
Zneužiji této odpovědi a pokusím se vložit Stream, jak by mohla vypadat vláda po volbách, ale možná se to nepovede. Omlouvám se a děkuji.
http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2011/9/12/­videa/pohled-do-budoucnosti-az-kocky-ovladnou-svet/?utm_sou­rce=email&utm_me­dium=email&ut­m_campaign=pos­li-kamaradovi