ptáč

Zklamal vás někdy chytrý mobil ve chvíli, kdy jste potřebovali volat a šlo o čas?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nikdy…
Nemám SmartPhone…
😉
A vím, proč…
😉

Další odpovědi
anonym

Nezklamal, ale přímo nasr*l a švihl jsem s nim o gauč. Gauč vydržel!

Emefej

Mám pouze hloupý telefon, zatím mě ještě nezklamal.

kapka

Ano. Ve chvili, kdy jsme s detma nasedali do auta, pospichali jsme a mobil jsem s sebou potrebovala, mi sam od sebe skocil do rezimu letadlo a neslo to zmenit. Pred tim uz byl se stejnym problemem v servisu (v zaruce). Ted to opet vyresila az reklamace. Ale fakt si ten mobil vybral uplne tu nejblbejsi chvili na zlobeni.
Mam ho porad. Az si tam zas hodi sam letadlo, tak mu asi udelam radost a poleti. :D :D

Ka-Si

Stávalo se mi to docela často, tak jsem si pak koupil lepší telefon, který mi to už nedělá…