Psychotic

Zkazili jste někdy něco tak, že jste se styděli o tom komukoli říct?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Stydím se o tom mluvit.

Další odpovědi
orwell

Samozřejmě. Existuje takové hezké přísloví, že žádná práce není tak jednoduchá, aby se nedala zk..vit. A je to pravda!

dubraro

Ó jééé… a kolik.

Cenobita

Největší průšvih je, když je věc nová a člověk ji ihned rozbije, to je opravdu za pitomce a za nemehlo, pokud je věc starší tak se to dá omluvit, buď stářím nebo opotřebením materiálu. Nejhorší je když je věc nová a to poškození se pak musí člověk dlouho dívat (to je jak černé svědomí), to už je lepší věc raději vyhodit a zapomenout.

Pokud se něco rozbije ve vztazích o tom bych tu raději ani nemluvit, to se slepuje špatně a nedobře se o tom mluví.

marci1

Samozřejmě, asi stejně jako kdokoliv jiný a dodnes to nechci nikomu sdělovat. 🙂

Kepler

Kdyby jenom to! Když jsem byl v podezření za nějaký průšvih, tak jsem důsledně zatloukal, zatloukal a zatloukal. Ale ne zas tak, aby to nějak odskákal nevinný člověk. V tomhle jsem fakt zbabělec, ale můžu zodpovědně prohlásit, že mě to párkrát zachránilo. Jak říkal Predátor: život je svině!

led

Prirodzene, som človek… Len ten, kto nič nerobí, nič nezkazí.

zjentek

Rozhodně ne. Stydím se mluvit jen o svým životě. Zdar.

Emefej

Ano.

Psychotic

Kepler: Já nezatloukám při prkotinách, aby mě pak nikdo nepodezříval, když o něco jde 🙂

Kepler

To je správný přístup. Přiznanou banální chybu ti každý odpustí a ještě stoupneš v očích kritiků, protože jsi férový.