DIH

zkažené tetování

Co můžeme udělat když nám tatér pokazí tetování.?
Doplňuji:
Jediná odpověď kde jsem odpověď na svou otázku je od Mowla, děkuju.!

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho, jakou s tím tatérem máš uzavřenou smlouvu – od nárokování (a příp. vymáhání škody) po utření slzy pod okem.
Vždycky, když si objednáváš nějakou službu, nelituj času na přesnou domluvu – a klidně i písemnou formou – jinak ti opravdu mohou zbýt jen ´oči pro pláč´.
A odstranění ´kérky´ je nejen nákladné, ale i bolestivé (ať už je/byla povedená nebo ne).
Doplňuji:
DIH – rádo se stalo… 😉

Další odpovědi
arygnoc

v prvom rade si vynadať za hlúpy nápad – nechať sa počmárať.

iceT

Přetetovat u lepšího tatéra