jirka F

Zjištujete si ve snáři význam snů, které se vám v noci zdály?

Nejlepší odpověď
briketka10

b) ne

Já ne, ale moje sestra ano, když se jí zdálo,
že ji 3 x vypadly zuby, tak bylo úmrtí v rodině
to se vždy potvrdilo, jak poprvé jednalo se o
naší tetu, pak o mamku a poté o jejího pejska :((

A některé zuby ji doopravdy vypadly z velkého
stresu to asi každému, kdo se hodně nervuje.

Další odpovědi
gecco

b) ne

Nevěřím žádným vykladačům/kám snů…
To si jen můj mozek ´hraje´ – a co já bych se mu do toho ´pletl´?
😉

redy

e) jiná možnost( doplńte v komentáři)

Jeden můj sen byl hororovej. A furt mi pronásledoval, a tak sem mrkla u kámošky do snáře. Byla to taková hovadinka, že sem se uklidnila.
Zatím se mi nezdál, ale teď se bojím, že sem si ho připomenula ☹

Drap

b) ne

Ani v mládí ani ve stáří. V ničem by mi to zřejmě nepomohlo.

anonym

b) ne

Ne,protože jsou to jen bláboly.