PitrSvitr

Zjišťovací otázka: Jaká je Vaše profese ?? :))

Doplňuji:
A co jako, že sčítání lidu už proběhlo ?? :D:D:D:D:D:D:D:D toto je server na kladení otázek, ne na neustálé napadání :D:D:D:D Mosoj – dej se dohromady :*

Nejlepší odpověď
led

Zaujímavá. Ťažká a súčasne i ľahká…

Další odpovědi
mosoj

Sčítání lidu již proběhlo !
Doplňuji:
Chytrému napověz ...........

dědapetr

Zedník bývalý.

SajmonModer

Nemakačenko.

panenka

Já jsem vyučená Administrativní pracovnice a ted se svému manželovy pomáhám v Podnikání Učetnictví,vy­pisování faktůr,domlouvání zakázek,vyplácení mezd každý měsíc.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-jste-vyuceni-a-jake-je-vase-nynejsi-povolani

elektrikář

Jsem montér výtahů, a dělám také domovní el. rozvody.Pokud by se vám hodil výtah ze sklepa do kuchyně, a do ložnice.Dělali jsme je na nejmenované ambasádě, aby číšník který tam chodil se šampaňským a kaviárem nenosil špínu na botách.

Jikra

Moje původní profese byla kalič.
Nyní jsem profesionální starodůchodce.
Přátelé, to nemá chybu.

sejtanka

Dělám se zvířaty.

Rocker

Školník na základní škole