Pavel1212

Zjistím někde rychle číslo účtu u ČSOB (na internetu), když nemám u sebe kartu ani papíry od spořitelny?

Spěchá. Díky 🙂

Nejlepší odpověď
standa

Jsem si téměř jist, že nikde na internetu (když vynechám internet.bankov­nictví) požadované informace nenaleznete…

To barbakan:
ale jde to spolu, akorát se nejedná o Českou spořitelnu, ale o POŠTOVNÍ spořitelnu… více ve zdroji

Zdroj: http://www.csob­.cz/cz/Csob/O-CSOB/Profil-CSOB/Stranky/de­fault.aspx

Další odpovědi
anonym

Jestli mate internet banking , tam tam jsou uvedena cisla uctu. -iv-

anonym

Spořitelna a ČSOB nejde v tomto případě nějak dohromady!