Elssir

Zjistil jsem, že jedna z mých kamarádek je Gothic.To jí už zůstane navěky a nebo z toho jednu vyroste?

Když jsem si to vygooglil, napadlo mě, že se k tomuto stylu hlásí zejména mladí lidé, kteří mají nějaké problémy. A tak mě zajímá, jestli když se zbaví těch problémů, budou zase normální.
Setkal se tu někdo s takovým případem?
Doplňuji:
Mě osobně do toho sice nic není. Ale myslím, že nechat se unášet depresí a zlostí není příliš moudré. Já osobně dávám přednost optiistickému přístupu. Vždyť vždycky může být hůř.
Ale obávám se, že tito lidé si tak zničí život. Když se jen litují. Docela mě to mrzí, protože ta kamarádka je jinak docela v pohodě.

Nejlepší odpověď
Drap

Většina lidí z podobných věcí časem vyroste.

Další odpovědi
marci1

Tento styl vyznávají mladí, kteří odmítají většinu společenských hodnot. Téměř všichni od toho stylu postupem času ustupují.
Doplňuji:
Opravuji: tohoto.

anonym

Takové to členění se k nějakým skupinám a názorům je vlastní opravdu spíše mladé generaci. S přibývajícími léty většina lidí zjistí, že je lepší mít vlastní názory a vytvořit si vlastní styl. Jsou sice tací věkem a zralostí nepolíbení, kde to neplatí, ale to jsou jenom „čestné výjimky“. Navíc extrémní styly se léty mění. Moje generace měla brouky a hipíky, dnešní mladí mají gotiky, emíky aj.

Výňatek z článku k současným módním stylům:

Některé módní styly dokáží vyrazit dech.
V dnešní době každého charakterizuje jeho osobitý styl. Podle něj si vybírá přátele, koníčky i druh hudby. Nejvíce se to dá vypozorovat u generace ve věku od 14 do 18 let. Existuje několik desítek stylů módy, které jsou u mládeže oblíbené, ale dospělým připadají absurdní.

fcoop

Vždy byli,jsou a určitě budou lidé,mladí lidé,kteří nějakým způsobem protestují proti realitě. Spotřební společnost,vzta­hy,směr a způsob, kam to všechno směřuje.
To by bylo na dlouho.
Ale existuje jistota,že drtivá většina mladých rebelantů se díky nevyhnutelným okolnostem,které přijdou „podřídí“ a zařadí se v podstatě do řad těch, se kterými dnes nesouhlasí. Prostě je to semele a vyplivne. To „to“ je každodenní život.

To slavné:„Může se nám TO nelíbit, můžeme i protestovat,ale to je tak všechno,co s s tím dá dělat“-------------platí.

A---------je to bitva a v bitvách bývají padlí. Tak to prostě je.

veronika36

Zkus se mrknout na níže uvedený zdroj. Lidé, kteří jsou gothic, tak jsou naprosto stejní jako ostatní, jen dávají víc najevo své city apod… To jestli zůstane gothičkovu navěky záleží na tom, jak moc jí na stylu gothic záleží a jestli se jí takový styl života líbí a chce taková zůstat, tak se jí nesnaž měnit. Sama nakonec pozná, jestli je ten styl pro ni. (Je také možností, že z toho vyroste, záleží na jejím věku a na tom čeho a jak chce dosáhnou v životě)

Zdroj: http://modaastyl-in.blog.cz/1304/got­hic