Rommart

Zjistí ÚP že jsem odpracoval?

Má ÚP možnost si zjistit o mě že po dobu co jsem v evidenci ÚP jsem odpracoval cca 6 dvanácti hodinových směn na tzv. DPP? Hodinově jsem dostal 45kč/h.

Odpovědi
led

V prípade legálnej práce, tj.aj so zákonnými odvodmi, ano.
možno nie, koľko hodín ste odpracovali, ale určite, koľko ste za to dostali (61245)= 3240 brutto bez odvodov. Najprv si zistite, za akých podmienok môžte (legálne) pracovať a súčasne dostávať príspevok v nezamestnanosti (almužnu).
Daňový úrad, sociálna a zdravotná poisťovňa i úrad práce sú navzájom prepojené.

jáára

pokud jsi na ÚP, tak máš povinnost hlásit každý pracovní poměr dopředu… (jde o ty přivýdělky)