Avatar uživatele
Lucik11

Zjistí exekutor, že jsem si koupila auto?

Dobrý den,

zjistí nějak exekutor, že si koupím auto? Například v nějakém registru vozidel? Nebo přes pojišťovnu?
Exekuci splácím dle dohodnutých splátek. Jde mi o to, jestli si můžu koupit auto na dojíždění do práce.

Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Koupit si můžete, co chcete, nicméně bude-li exekutor chtít, může požádat příslušný obecní úřad o výpis z registru vozidel. Záleží také na tom, jak přesně máte splátky dohodnuté, je totiž možné, že ho Váš nákup automobilu zajímat nebude.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ferenc

Nech napsat auto na nějakého známého,kterému důvěřuješ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Ano, může zjistit, že si koupíte auto. Pokud ho přepíšete, tak i v registru vozidel. Při pojištění vozidla taky zaškrtáváte kolonku, vlastník vozidla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Záleží na tom, jak moc se o váš případ zajímá. To že u něj dluh splácíte neznamená, že nemá právo vtrhnout k vám domů a sebrat třeba televizi, počítač…, neznamená to, že vám nemůže zablokovat účet, nemovitost atd… Může a stejně ták vám může zabavit auto. Takových lidí, co si mysleli že když dluh splácí, tak ho jen v pohodě doplatí v naší republice je…
Kupovat si to auto na sebe je zbytečně moc velký risk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, když bude chtít, tak si to zjistí. A jak tu píšou ostatní. Záleží pak na tom, jak s tou informací naloží. Ze zkušenosti vím, že úplně nadšením neskáčou. 🙂 Ale dá se to obejít. Nedávno jsem našel článek o tom, kde půjčí dlužníkům v exekuci : https://www.os­sel.cz/pujcky-pro-dluzniky-s-exekuci-v-hotovosti/ Mrkněte na to, třeba tam najdete informace, které potřebujete. 😉

Avatar uživatele
MobilManiak

Zjistit to určitě může, je otázka, jestli s tím bude mít problém nebo ne.

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek