krftwrk

Zjisti admin, ktere otazky byly smazany pokrocilymi uzivateli ?

Pokud mi nejaky zakomplexovany nymand smaze otazku, zjisti to i admin i pres to, ze momentalne zrovna neni ,,ve sluzbe'' (proste nebude u toho, jak tu mizi jedna otazka za druhou) ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jistě. Zjistí a buď ji vrátí, nebo rozhodne že byla skryta oprávněně

Další odpovědi
anonym

Taky mě to už začíná štvát, myslíš třeba tu otázku ohledně homosexuálů? Tam jsem to i napsala, – jinými slovy, kdo je blbej, ten to nepochopí, co živ bude.

led

Opakujem už viackrát povedané:
Jediný rozdiel medzi uživateľmi „zlatý a strieborný“ a užívateľmi s nižšími „právomocami“ je ten, že
nahlásený príspevok „zlatými a striebornými“ uživateľmi sa verejne zneviditeľní, ale neodstráni z databázy. Administrátor následne rozhodne o návrate „zviditeľnení“, či odstránení príspevku.
pri nahlásení ostatnými, teda i pokročilými, uživateľmi ostáve príspevok viditeľný až do jeho odstránenia administrátorom.
Nahlásené príspevky môže odstrániť z databázy len administrátor v službe.
Nahlasovanie závadných príspevkov ne je udávanie, ako tu napísala jedna užívateľka, ale vyjadrenie svojho názoru, nesúhlas, neverejným spôsobom so žiadosťou o jeho odstránenie. Oprávnenosť tohto nahlásenia posudzuje administrátor, ktorý v zmysle podmienok a pravidiel stránky a vnútroných smerníc – požiadavky majiteľa stránky, či svojho vlastného názoru, rozhodne o ďalšom osude príspevku, teda nielen otázky, ale i odpovede, či celej diskusie.

K hlavnej otázke:
Každý užívateľ internetu zanecháva na navštívenej stránke svoju stopu. To znamená aj to pri každej komunikácii, nahlasovaní, vložení akéhokoľvek príspevku, zostávajú po každom z nás informácie.