Avatar uživatele
ondra07

Jak zjistím osoby podle čísla účtu??

Zdravím, nechal jsem se nachytat osobou, které jsem poslal peníze na účet (nebylo to moc), ale štve mě to. Osoba má vymyšlené jméno, email a jediné co vím, je číslo účtu. Na netu o té osobě prostě nic není, je smyšlená.

Zajímalo by mě tedy, zda lze nějak zjistit podle čísla učtu osobu, který mě podvedla. Vím, že přes banku, ale banka nám to jen tak nemůže vydat. Máte nějaký nápad někdo?

Kdyby se to řešilo přes policii, tak jestli by banka sdělila policii jméno osoby?

Děkuji moc
Doplňuji:
Nebo nějak přes IP adresu? Ale nevím, jak bych ji zjistil z emailu..?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz před 3672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Sám nezjistíš. Můžeš však podat trestní oznámení. PČR má nástroje, jak takového člověka najít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Podej trestní oznámení – banka taková data sdělí jen na příkaz organů…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Před pár lety se mi stalo něco podobného; došly mi cizí peníze na účet, pokladní mi nechtěla sdělit jméno či kontakt dané osoby, ovšem ona mu napsala kontakt na mne (ano, zmařené minuty jejího času), což se jen tak taková ochota nevidí. Nakonec jsme to s dotyčným vyřešili. Možná by se ti pomocí tohoto nějaká lest mohla povést, ovšem jistější to bude s policií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Tato otazka tu byla nedavno. Pokud mas pravni zajem na zjisteni vlastnika uctu, pak ti banka jeho jmeno sdeli. Ale proc, kdyz to jde bezpracne pres policii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování