panenka

Zjištění online dluhů, jak na to?

Dobrý den kamarádce jsem odpověd dala přečíst je z toho docela v šoku dá se prosím vyhledat okamžitě po netu která společnost to podala?navazuji na otázku ohledně katastru kterou jsem tu před hodinou podala.Žije sama s dítětem a neví co dělat dá se pro ní něco udělat?prosím o přesný postup jak si může ihned zdarma zjistit kdo to na katastru podal děkuji

Odpovědi
noen

Tak pokud má již nemovitost v exekučním řízení, tak ať se zeptá na exekučním úřadě nebo na katastru, tam ji jako vlastníkovi sdělí více, ale určitě byla upozorněna, že nemovitost nesplácí a že bude pohledávka předána na EÚ.