pr123

Zjištění IP adres

Začali mi přicházet výhružně emaily z anonymní adresy, zjistím nějak IP adresu odesílatele, popř. policie by to zjistila?

Nejlepší odpověď
www

Pokud to posílá alespoň trochu šikovný odesílatel, sám adresáta nezjistíš. Policie rovněž jen ztěží, záleží mj. také na míře trestného činu. Prkotiny řešit ani nebudou.

Další odpovědi
Michal Kole

stačí se podívat do hlavičky emailu.

Z IP adresy se zjistí provider (poskytovatel internetového připojení) a policii je povinnen sdělit kdo z jeho oveček dělá bordel.