zdenekps

Zjištění bydliště

Dá se někde na netu zjistit jestli je daná osoba hlášena na městském úřadě? Jestli má bydliště na městském uřadě? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Centrální evidence obyvytelstva není veřejně přístupná, ale díky netu přece můžeš poslat mail na dotyčný MÚ a uvést nějaký závažný důvod, protože privátně do toho nikomu nic není.
Zároveň existuje možnost dohledání přes Min. vnitra, žádost s kolkem, ale dnes už to funguje tak, že nejprve dostane hledaný doporučený dopis, kdo jej hledá a záleží pak na něm, zda se ozve zpět anebo nikoliv, nemá-li zájem.
Doplňuji:
Jinak samozřejmě existují další registry, např. RŽP (živnostenského podnikání), obchodní rejstřík, firmy Seznam, CERD (centrální registr dluřníků ČR) a řada dalších. – viz odkaz:
http://www.cerd.cz/

Jinak každý z nás má tzv. elektronickou stopu na netu, profíci dokáží dohledat i prvotní registraci mailu třeba před 18 lety apod.