Zivotosprava v dnesni dobe

muze nekdo z Vas rict-jak si umite rozdelit 24h,na spanek,relax-pohodu,praci,5× denne si v klidu dopravat jidlo-snidane,lehka svacinka,obed,znova svacinka a veceri.Toto tema od tech co to doporucuji,je dost zivnou pudou na rvacku,co Vy na to.?
Doplňuji:
Podle tech radcu-pisalku to vypada jako pohadka,pro koho je tento obor uzitecny.Pripou­stim,ze 5× je to pro deti,dospely3×denne jist,ale presto i kdyz mam volno-tak mi to nevychazi a podle nich to ma byt denne.

Nejlepší odpověď
vecernice

Kdybych to chtěla přesně dodržovat,tak bych byla ještě víc uhoněná než normálně .Tak že podle mě je to opravdu pohádka.

Další odpovědi
fortin

ILIINES, já ten čas nerozděluji. Ale ono to vychází dobře. Vyspím se jen když včas vypnu tento počítač který teď píše. V práci kávičku, jablko, posedět. Vzpamatovat se z cestovního stresu. Pak jít něco dělat, zakručet si v břiše a počkat na svačinu. Po práci má tělo hlad, tak se mu něco kvalitního dá, aby to nějak nechcíplo. Relax? Stačí TV či Odpovědi.cz a tělo usíná. A když se to probudí, dá se tomu najíst aby mohlo klidně spát. Co mě dokáže usmrtit, je vyřizování ve městě, či nakupování. To si žádá zakrtkování do lože. Záchranu před kolapsem. Naučit se naslouchat tělu, kdy už toho má opravdu dost. Já bych potřeboval spíše poradit čím se motivovat k vymalování předsíně.

Máš hezký účes.

Toruk

Udělat si ideální rozvrh na den (život), zahrnout do něj životosprávu, výsledkem čehož by člověk mohl dosáhnou duševní rovnováhy a pohody… to není těžké. Těžké je ten rozvrh umět dodržovat- to vyžaduje pevnou vůli. Osvojit si pevnou vůli je náročné… ale ne nemožné.

Misak22

Copak vůli ale někdy to nedovolí čas ani podmínky,tedy mě osobně se to stává dost často.
Někdy jim 2× někdy 3× deně a občas se mi stalo že jsem nejedl 24 hodin,vým že je to o zdraví ale co se dá dělat.