Miroslavst

Životospráva a spánek?

http://www.you­tube.com/watch?v=Vbg34Z3­bHno&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
PostApMan

Mě bohužel nikdo neukládá ke spánku, (občas se s postele ozve, „vypni to už a pojď spát“, ale to nepočítám)

Ale co se týče mé životosprávy, tak po tom co jsem si přečetl článek o tom, že dospělí člověk (byl z USA, tam se dospělí počítá od 21) musí naspat minimálně 4 hodiny spánku (tzv. delta spánku – tvrdého spánku) , tak to přísně dodržuji.

Další odpovědi
anonym

já mám problém s obojím,když mě má láska uloží hodinku dvě poležím a pak vyhupsnu z postele protože nemůžu usnout a jídlo tak jím zdravě-většinou všechno co mi padne pod ruku