Hanny10

Životopis s fotografií?

Kde se dá stáhnout vzor životopisu s místem pro fotku?
Doplňuji:
Přizpůsobovat ten můj nechci, někde jsem viděla i s rámečkem na fotku = )

Nejlepší odpověď
terry

Pokud ho nemůžeš najít, přizpůsob ten, co najdeš a líbí se ti. Místo pro foto se najde, nebo ho přilož jako přílohu.

Další odpovědi
pusinka50

Co já vím, tak já a všichni mí známí jsme prostě vložili, pomocí pravé myši kopíruj fotku -vlož, svou fotku na první stránku Životopisu nahoru doprava. Nechápu dost dobře, proč na to potřebuješ rámeček, velikost fotky lze posoudit „od oka“ jak se na stránce vyjímá podle velikosti písma, odstavců a řádek.