Frogman

Životopis – řidičské oprávnění. Píšou se tam úplně všechny skupiny a podskupiny nebo jen ty „nejhlavnější“?

Píšou se tam úplně všechny skupiny a podskupiny nebo jen ty „nejhlavnější“(pou­ze A – když bych měl AM, A1, A2 a A)?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně, že jen tu nejvyšší v dané kategorii – máš-li A, máš automaticky např. AM…
😉
Pokud bys vypsal všechny podskupiny, jakobys napsal, že máš SŠ s maturitou, a absolvoval jsi úspěšně i 4., 3., 2. i 1. ročník SŠ a předtím ZŠ…

Další odpovědi
Alesh

Že by zrovna někde tolik toužili po motocyklistovi, to tedy nevím, jinak samozřejmě jsou profese, kde je to podmínka nutná, to je jasné, ale pokud se bavíme o obecně používaném životopise, tak co se motocyklů týče a pokud máš všechny ty kategorie, tak tak napiš jen A, oni se tě kdyžtak doptají, pokud to budou k něčemu potřebovat vědět. 😉 Takže napiš něco jako:
řidičská oprávnění: A, B, C, D, E, T

lukas.zmizik

(třeba policie nebo rozvoz pizzy může toužit po motocyklistovi)

Jinak bych napsal A, B, C, CE, DE, T … (protože v případě ABCDET není jasné, zda se to E vztahuje pouze ke skupině B, nebo taky C a D)

JJp

Je to jen na vás. Dal bych si tam všechny, ale přehledně. (Např. menším písmem za samotný údaj o vlastnictví řiď. oprávnění).