Thorax

životopis

Mám napsat životopis (vyprávění). Poraďte mi jak ho mam sepsat a co by v nem mělo být. Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

pokud to má být váš životopis,musíte napsat vaše jméno přijmení skama jste,vaše škola v kterém roce jste ho ukončil a čím jste se učil,kde jste pracoval,co umíte ,jestli máte nějakou praxi a v čem,zda umíte na pc,nějaký světový jazyk.tohle sebou vemete nebo odešlete tomu zaměstnavateli a nebo se tam taky s tym životopisem chodí přímo i někde na místo, kde uděláš pohovor a bud tebe vemou nebo ne

Další odpovědi
Retko

Ahoj. Zivotopis jako vypraveni je asi klasicky zivotopis. Nedavno jsem zde odpovidal na podobny dotaz. Koukni se sem:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-klasicky-zivotopis