Emefej

Životnost magnetofonových nahrávek

Při úklidu garáže jsem našel staré magnetofonové pásky. Jedná se o nahrávky z let cca 1968–1975. Kotoučový magnetofon již nemám. Má cenu si někde půjčovat přístroj, abych si to s nostalgií poslechl, nebo si myslíte, že ty pásky už to dávno mají za sebou? Byly celá ta léta v původnách obalech, v suché garáži, sype se z nich hnědý prach.

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně mohou být v pořádku, ale díky tomu hnědému prachu už budou mít zřejmě po sezoně.

Další odpovědi
NikkiHeat

Záleží co na nich je. Já mám jednu co mě táta nahrával když mi bylo 5 let, je to dobrá vzpomínka poslouchat sám sebe jak tam žvatlám.