Hyperaktivní Veverka

Životní zážitek

Už se vám někdy stalo něco, na co do konce života nezapomenete? Někde jste byli, s někým jste se potkali, nebo se vám zkrátka stalo něco, co se nestává jen tak každému? Zajímaly by mě vaše zážitky.

Nejlepší odpověď
bigbít

Můj životní zážitek bylo mé narození a to, že jsem mohla poznat svou babičku, alespoň na pár roků, než zesnula.

Další odpovědi
venkovan

Neboj – ten „němec“ nám dovolí na vše zapomenout.

anonym

Těch zážitků bylo nepřeberné množství a v životě určitě nezapomenu setkání s mojí první a věřím , i poslední ženou.

Terryle

Tak životní zážitek má asi každý, ale jsou mezi různýma lidma nesrovnatelné. Ale když nad tím tak přemejšlím, tak jeden jedinej asi nemám, je jich víc… ale jsou to spíš maličkosti.

Já jsem zatím děcko nevyblbý, co žije z maličkostí. Ale pokaždé, když mi přibyde nějaká další, mám pocit, že právě TO je ten životní zážitek. A on vždycky za pár týdnů přijde další :o) Zážitky s přátelema ze střední školy, pár úspěchů ve škole a v práci, pár fantastickejch hudebních koncertů, několik situací, kdy jsem snad někomu pomohla, šáhnutí si na letadlo, nebo třeba setkání s Jardou Jágrem i dalšíma s lidma, jejichž jméno nikomu nic neřekne, ale dost mi dali… a pak taky jeden hodně silnej zážitek osobní, kterej mě na hodně dlouhou dobu ovlivnil a nasměroval. Tak velká náhoda, až to možná ani náhoda nebyla. Ale extrémně výjimečný věci asi ne.