životní styl

co je to životní styl,rozdil mezi partnersky životnim stylem

Odpovědi
petka

Nechápu přesně Váš dotaz,ale pokusím se odpovědět alespoň podle toho,jak to chápu.
Životní styl je nějaký způsob života, jak trávíte volný čas, jak se stravujete, zda sportujete…zkrátka jakým způsobem žijete!Rozdíl v partnerských životních stylech může být různý.Partner rád sportuje, partnerka nerada sportuje.

Nuk nuk

Také si nejsem jistá co „partnerským životním stylem“ myslíte.
Chápala bych to buď jako způsob vztahu k partnerovi nebo snad způsob, jak spolu ti dva žijí, co je baví, společné koníčky, ale opravdu nevím, jestli jsem Váš dotaz pochopila správně.