jakho

život zpěváka

Zajímá mě jestli při vašem současném stavu by vás bavilo být zpěvák/čka být slavný a objíždět turné atd.?

Nejlepší odpověď
ReHu

Mě ne. A ani dřív, když jsem byla mladší.
Na to si příliš vážím svého soukromí a nezávislosti.

Další odpovědi
P3p!no

Hodně lidí sní o hvězdné kariéře ať zpěváka nebo herce, ale když už mají všechno o čem snily a postupně ztrácí soukromí rádi by zase žily normálně.Takže moje odpověď zní ne.

Nuk nuk

Ani náhodou. Nechtěla bych být něčí loutka.

panenka

Já když jsem byla malá chodila jsem do hudební školy,kde jsem zpívala a hrála na klavir,pak jsem jezdila s folklorem zpívat.Postupem času mě to ale přestálo bavit, protože jsem poznala manžela kterého to vůbec nebavilo a tak jsem přestála.
Pokud bych byla svobodná a bez děti tak by mě to určitě bavilo.

anonym

Cca 17 let jsem hrál a nebyly to jen tancovačky.Je takové staré přísloví:„Není všechno zlato,co se třpytí“.
To,co divák vidí,slyší,to je jen ta slavná špička ledovce.

kupkina

ne

iwetax

Určitě ne. Být slavný není jen tak . U Velkých hvězd , třeba stojí paparazi pořád u domu, všude je pronásledují, prohrabávaj popelnice, koukaj do oken. To nemluvím o úchylech a fanaticích.
Viděla jsem fotku, jak si jeden americký zpěvák hraje se svími dětmi na pláži a kolem stojí asi 150lidí a koukaj na ně.
Být zpěvákem je hodně práce a ty peníze jsou zasloužené.

Ocko0001

Má to svou výhodu i nevýhodu.