ten který je

Život po lidech

Dnes jsem viděl dokument pojednávající co by se dělo s městy a lidskými výtvory ZA 10 nebo 50 či 500 let kdyby neexistovali lidé.Viděl ten dokument někdo z vás?Zajímavé bylo,že nejdéle by existovaly odpadky v Tichém oceánu.
Doplňuji:
V originálu je to Live After People.Na Uložto je to i v češtině.

Nejlepší odpověď
pekynka

Z toho vždycky mrazí viz. Planeta opic.

Další odpovědi
anonym

Statisíce,možná milióny tun igelitu v oceánech.
A i ve velkých hloubkách. Jak to asi bude dlouho trvat,než půjdeme zaslouženě do .......
Stávající atmosféra je stará asi 2OO OOO OOO let.Člověk ji dokázal za cca 100 let poškodit, a to nenávratně. Člověka vem čert,ale jak k tomu přijde třeba!!! taková…veverka?

HOMER

Neviděl,jak se to jmenovalo?Ale znám taky jeden dobrý dokument,je to vlastně 13-ti dílný seriál(nejen) o vesmíru:

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=cos­mos+carl+sagan

Michal

Vždy jsem tvrdil,že planetě nejvíc škodí lidé a nedají si říct.Prognoza je to strašidelná.

Bumbes

Proč tolik pesimismu ???
Buďte také trochu hrdí na člověka:
http://uloz.to/hle­dej/?q=megasta­vitele