zjentek

Život je plný otazníků – Jaké jsou ty tvoje?

(-;

Nejlepší odpověď
Kepler

Už mi moc nezbývá, takže jenom: čeho se ještě dožiju? Války, katastrofy, politické změny, výzkum a věda, kosmonautika a poznávání vesmíru, jsme ve vesmíru sami?… Je toho hodně. Jak už tady někdo trefně poznamenal: mrtvý prd ví! Což mě nesmírně s**e. Ale možná budu patřit mezi šťastlivce, když se to nedozvím.

Další odpovědi
quentos

Proč všechno odnášejí hodní lidé, zatímco svině se mají dobře?
Proč ženy nyjí, že chtějí hodného chlapa, a přitom hodní chlapi zůstávají na ocet?
Je-li Bůh, je skutečně spravedlivý a na každou svini se vaří voda, anebo je jen „nezúčastněný pozorovatel“, jak se někteří domnívají? Pokud platí to první, proč má spravedlnost tak krátké nohy? A pokud platí to druhé, jak vysvětlit zázračné záchrany života a zdraví, jejichž jsme byli mnohokrát svědky?
Proč autorům braku vydají kdejakou s*ačku, kdežto autoři pozdějších světových bestsellerů bývají vydavateli několikrát odmítnuti?
Kam dospěje dnešní „kult dítěte“, kdy děti se musí pouze chválit a rodiče těchto rozmazlených fracků si v jednom kuse chodí stěžovat na učitele? Budou se učitelé muset brzy bát o svůj život a chodit ozbrojeni?
Kam až USA nechají zajít Islámský stát? A lze ho vůbec porazit, když ho USA údajně samy podporují?
Proroci v jednom kuse straší třetí světovou válkou. Probíhá už, anebo to je jen teprve začátek?

… toho by se našlo… to bych tu seděl do zejtra…

… a pro tazatele, to „anebo“ je tam užito schválně, aby sis všim, jak se píše…

Drap

Nenechávám si otazníky do zásoby, snažím se najít co nejdříve odpovědi.

annas

Otazník klademe na konec otázky, na niž čekáme odpověď.

V životě se za otazníkem skrývá něco nejistého, záhadného. Sami často neznáme odpověď, dovíme se ji někdy později, jindy vůbec ne.

Minulost je pryč, ta už není otazníkem. Budoucnost ještě nepřišla, odpověď se hned nedovíme. Dnes je dnes.
„Přílišná starost často dává malým věcem velký stín.“

Proto je třeba nebránit se snům, i ty se mohou splnit a přestanou být otazníky … Uvědomuji , co chci a co nechci být …

Otazník – na který nedostanu odpověď – za jak dlouho složím „puzzle“? Snad mně ještě několik dílků zbývá…

"Člověk je magnet a každá čárka a tečka a detail jeho prožitků jsou tím, co si sám přitahuje. "Elizabeth Town

Snažit vybrat si to, aby zmizel jeden otazník. Vše souvisí s něčím. ..

marci1

Lidský život je plný otazníků. Co je to proti otazníkům o naší planetě, vesmíru!
Stále je ještě dobře, když jsou to ?? a ne !! Josef Čapek řekl: „Kniha života je plná vykřičníků i otazníků.“
Největší otazník je pro mě: Proč se lidé nemají mezi sebou rádi??

zvonisek

Proč nejsem herečka? Proč nejsem léčitelka? Za co mě trestá osud? Mám diagnózu algebra? Je to boží rána z hůry? Jsem normální? udělám školu? Je život po živote? Proč jsou lidé na sebe zlí? Kam zmizela ohleduplnost?

Děda Louda

Jak přežít do dalšího důchodu.

zjentek

Ad Quentos- A nebo je něco jinýho, než anebo?

quentos

Ne, " a nebo" neexistuje. „Anebo“ se píše pouze dohromady.

zjentek

..no jasně .. a nebo si teď ze mě děláš pěkně pr**l ;DDD

quentos

hm, tak si nevěř a piš si to celej život blbě.

zjentek

Drap- Nó a ty máš hodně odpovědí! To jsou ty zkušenosti, jojó..

Drap

Mimo jiné taky