Život dříve

Myslíte že by jste dokázali žít jako lidé v minulosti (např.ve středověku,pravěku) A kdyby ano,kde a kdy by jste chtěli žít???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím že ano, i když by to nebylo nic snadného. Nejvíce by se mi asi líbila doba kamená

Další odpovědi:

Pokročilý

Asi pravěk.Obstarání každodenní potravy,žádné zmutované nemoci,objevování nových možností,nemít nic moc na výběr.ŽÍT A ZEMŘÍT.

Asi 19 stol. nebo nvm kdy presne se nosily kroje jako vsedni obleceni...:) miluju kroje

Pokročilý

Lidem ve stredoveku stacilo dat zem nebo pozemek a oni si sami roztavili zelezo, udelali nastroje, porezali s nimi stromy, zasadili na polich, no proste tohle by dneska nikdo neumel, a proto nedej boze, aby se nestala nejaka katastrofa, protoze my nic praktickeho neumime, voda tece z kohoutku, topeni knoflikem a deti vedi ,ze krava je fialova , protoze zivou jeste nikdy nevideli

Bronzový

Nemusíš žít v minulosti aby si tohle opravdu zkusila.Poslední dobou se mi hlavou honí myšlenka (po shlédnuti dokumentu) odejt na menší opuštěný ostrov a tam žít. Jsem i docela odhodlaný do toho jít,pouze bych nechtěl jít sám.To by člověka zničilo,ale vím že já bych s tímto problém neměl co se týká potravy,vody,stavby přístřešku nebo pěstování nějakého druhu zeleniny bych zvládnul bez problému.Tak kdo z vás se hlásí jít do toho semnou?Když budeme 4 je to akorát...
Doplňuji:
suaeda:To co jsem viděl nebyla žádná reality show.Ale pouze jediný člověk který na 10 měsíců sám odjel na jeden menší sopečný ostrov.kromě mačety a solarních panelů (na nabíjení baterie od kamery) neměl nic jiného

Stříbrný

Každá doba měla své výhody a nevýhody. Osobně bych rád viděl život ve starém Egyptě. A asi bych byl možná překvapen a zděšen.
Jinak k myšlence "Awe". Trochu to nastiňuje.reality šou typu "Poslední trosečník", nebo "Farma". Vůbec si ale nedovedeme představit všední běžný život bez moderních vymožeností. Ano občas odložíme mobil a utečeme před moderní dobou do přírody, snažíme se tábořít, sjiždět řeky, zlezáme hory, chalupaříme ale s vědomím, že blízko nás je civilizace, která nás vrátí zpět a případně nám pomůže z bryndy.

Bronzový

Myslím si, že bych v minulosti dokázal žít, a kdybych si měl vybrat chtěl bych být pomocníkem , asistentem nějakého slavného člověka, Leonardo na Vinci, Izaac Newton, Robert Boyle, nebo Johann Wolfrgang Goethe, Těch lidí by bylo více, to by mi nestačila celá stránka.

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

No ve stredveku bych skoncil za sve nazory na hranici takze ne ...

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.