Živnostenský list – zařazení do kategorie.

Dobry den,potřebuji radu ohledně živnostenského listu.
Chtěl bych se zabývat: -údržba a čištění(odstra­ňování a ochrana proti GRAFFITI),–vyklízecí práce – půdy,byty adt.Zajímalo by mě pod jakou živnost,kategorie spadá tato činost.Předem Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

toto spadá pod zednické práce je to napsáno v mém rozšířeném papíře který si můj manžel nechál udělat.ještě se jich ale zeptejte můj manžel už ten živnostenský list má 11 let tak možná se za tů dobu něco změnilo