Deli

Živnostenský list – zakládal jste si někdo v posledních 12 měsících živnost? Dostali jste takový ten hezký Živnostenský

list nebo jen jakýsi výpis z registrace?

Doplňuji:
Proboha proč?
Za těch 1000 Kč byl nárok aspoň na ten hezký papír, teď už fakt nic takového nelze získat? Třeba o to někde požádat?

Nejlepší odpověď
baghira

Mám dojem, že ŽL jako takový se už nevydává, jenom ten výpis.

Další odpovědi
Emefej

Živnostenský list jako samostatný dokument se již pár let nevydává. Místo něj dávají jenom výpis.

hanulka11

inu všude se šetří, to víš.....