živnostenský list?

ahoj,může mi někdo poradit? Mám certifikát na maséra ale mám základní vzdělání mohu si požádat o živnostenský list abych mohla v této oblasti podnikat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Masérství je živnost vázaná, podívejte na odkaz dole, vyhledejte masérství a mrkněte, zda máte příslušný doklad o způsobilosti.
Pokud byste nesplňovala zde uvedená kritéria, potřebujete k vydání ŽL odpovědného zástupce. Tzn. najít si někoho, kdo podmínky splňuje a kdo vám to podepíše.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/zivnost/pri­loha2.aspx

Další odpovědi
verka

K čemu by teda byl? Museli vám na kurzu říct k čemu slouží. Asi nemůžete do nemocnice, tam je to na vejšku.