Avatar uživatele
Hanka333

Živit chlapa

Živím chlapa už skoro 3 roky.Měl zdravotní problém rozlámala si nohu.Takže zůstal bez zaměstnání.Začla jsem živit celou rodinu,já jsme neměla v té době nic proti věděla jsem že potřebuje oporu.Po tom co se zotavil což bylo nedávno začal chodit do zaměstnání myslela jsem že to mi vše takzvaně vrátí ale k mému udivu mi dal tisíc korun a za zbytek si nakoupil díly do PC.
Doplňuji:
Promluvila,prom­luvila vklidu s důrazem.Vím že uvnitř ví že to je podraz ale pc je silnější

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nevděk světem vládne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Já bych mu dala po promluvě ještě šanci, ale po mých zkušenostech, pár let jsem se k tomu odhodlávala, bych mu dala na výběr, buď a nebo. Chce to ale mít vnitřní sílu a odhodlání, není to jednoduchý krok. Ale na druhou stranu, nechat sebou po roky vláčet??? R.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Kdybych ja byl na Vasem miste,tak bych sic s nim durazne o tom promluvil.Nevim nevim,ale bude to peknej vychcanek,uz bych mu neveril.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Dobrota je po zásluze potresána-promluvte si o tom,ale nekřičte na sebe ať se ukáže.Nekřičte vy,uvidíte koho máte před sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Jednu tisícovku? A zbytek utratil? Tak to je výsměch. Měla by jste mu to vysvětlit a to důrazně a možná i od plic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Já bych chtěla vědět jestli by živil on vás,kdybyste vy neměla peníze.pokud vám dal jen tisíc kč,tak bych mu řekla pěkně svoje a pokud by dál vám dával málo,tak bych ho vyhodila,sobce nesnáším.To vidím kolem,jak chlap je ve srabu,tak je ženuška dobrá,ale nedej bože kdyby jsme byly my ženy nemocné,bez peněz,bez práce,to by utekli chlapi.Sama jsem to zažila,přišla jsem o práci a chlap odešel,že mě živit nebude.A když mu bylo zle sama jsem mu pomohla sehnat lékaře,protože lékařka se na něj vykašlala,jinak by tu už nebyl.Je to nespravedlnos­t.Kdybych to věděla tak dnes bych mu už nepomohla,protože dodnes trpím kvůli tomu,musím poslouchat jeho,protože bydlím v jeho bytě,musím doplácet elektřinu,platím jeho popelnici a opravy,prostě vše.A přitom platím byt.Nemůžu si zvýšit ani alimenty,jinak mě vyhodí na ulici.Takže kdyby umřel tak bych byla štastná.Byla bych svobodná,tak si připadám jako otrok.Chodí do svého bytu kde bydlím kdy chce,takže abych si pozvala pánskou návštěvu se mi může jen zdát a na nový vztah můžu zapomenout.Tak to je pro dobrotu na žebrotu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek