Živéfirmy.cz

Dobrý den,

mám zájem o registraci na portálu živéfirmy.cz. Chci se zeptat, zda je tato registrace a veškeré služby s tím spojené zdarma a nic neplatím, ani po dobu co jsem v registraci.

Děkuji za odpověď Jan Korte

Odpovědi
hanny 2

Moje firma je registrovaná na tomto portálu a nic neplatím.Ani jsem netušila,že tam jsem,takže když máte neukončenou živnost,tak Vás tam asi automaticky dají.

fablen

dříve jsem u nich měla registraci placenou, nyní bezplatnou. Na rok 2012 to je Kč 2.546 s DPH Kč.

Výhody: aktuální verzí SW Databanka českých firem 2011, zařazení do vyhledávačů firem partnerských portálů:
Mladá Fronta – E15.cz – www.e15.cz
Mladá Fronta – Sedmička.cz – www.sedmicka.cz
Profit.cz – www.profit.cz

  • zápis získává označení „SPOLEHLIVÁ FIRMA“, je zapsán na předních pozicích