Damiana

Živá Wi-Fi?

http://www.no­vinky.cz/mobi­leNoredir/zah­ranicni/ameri­ka/261768-firma-najala-bezdomovce-jako-vysilace-wi-fi.html
Jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
baghira

Dobrá reklamní akce pro firmu, dobrá (byť krátkodobá) možnost vydělat si pár dolarů vlastní prací pro bezďáky. Můj názor je pozitivní.

Další odpovědi
Illines

Myslim ,ze to neni spatne.

aramah

Dělají to dobrovolně,jestli je to etické to je druhá věc.
Osobně v tom nevidím nic tak strašného..

IK

Sice klikám všechny co říkají že to není špatné, ale myslím že to vyjadřuje krok zpět, ještě dál od reality člověka bez domova kterému poněkud uniká schopnost vybrat ty důležité věci pro přežití a do nich investovat…
V TV (v pořadu Zelené nápady) jsem viděla ekologickou farmu ve které pracovali lidé bez domova (ne u nás) byli šťastní, lidé si od nich kupovali zeleninu, sami se tak kvalitně uživili a jeden druhého učil…úžasný projekt…
U nás se také rodí lepší nápady než je tento.

Zdroj: http://www.bez­domovci.estran­ky.cz/clanky/ar­chiv-nejctenejsich/-bezdomovkyne_-vystudovala-jsem-medicinu_-ucila-anglictinu-a-ziji-na-ulici.html