kamila44444

zítra už je škola..chci si udělat něco s vlasy

mám sestříhané hnědé vlasy po ramena a momentálně mě po nějakém šamponu bohužel elekrizují a mám je celkem splyhlé.Co mám dělat aby mi to zítra ve škole slušelo,díky moc.

Nejlepší odpověď
Babsi

Nebo dohola.. to ostatním vypadnou oči… :D

Další odpovědi
Drap

A co třeba ostříhat na ježka ??

LeeLee

Zkus si je natočit kulmou nebo vyfoukat a použít pěnu do vlasů, co dodává objem. Fénem nebo krepovačkou dosáhneš zajímavých věcí. Nebo, pokud se ti do tohohle moc nechce, zkus si vlasy vzadu sepnout a vepředu si nech pár pramínků :)

terry

Po kondicioneru by elektrizovat neměly.
Zkusila bych je znova umýt.
Jen šetrným ředěným šamponem + ten kondik. Ten je důležitý. A po umytí troch kvalitní pěny. Ty levné vlasy slepují.

Adula.57

Namočte si hřeben vodou a potom si to rozčešte, mělo by to přestat elektrizovat