jazu.zuja

Zítra slavim v praze na václaváku silvestr a zajímalo by me zda v noci před novým rokem tak spouštějí digitální hodiny?

zítra slaviim na václaváku silvestr, a zajímalo by me jestli v noci před novým rokem tam spouští digitální hodiny nebo tak něco,aby se vědělo kdy přesně je 00:00 hod

Odpovědi
venkovan

Silvestra slavím dneska. Zítra je totiž Nový rok. Ale ne kolektivně.
Popravdě – budeme mít doma co dělat abychom udrželi v klidu hafany.
Mimochodem – stejně nejsme tak chudí, když dokážeme během několika minut vystřílet do vzduchu řádově několik stovek miliónů korun.

terry

Myslím, že když tam nebudou digi hodiny, bude tam něco jiného.
Na podiu, pokud tam zase bude, s tím pravděpodobně budou počítat.