Adula.57

Zítra mám první rande, a nevím co si mám vzít na sebe

Dobrý den, zítra mám první rande a nevím co si mám vzít na sebe, protože mám velkej zadek a když si vemu pěkný svetr a ryfle jako obvykle tak to hodně vynikne. A kolik peněz s sebou, protože nevím kam půjdem. Ten kluk je hoper takže nevim o čem se s ním mám bavit kdyby vázla konverzace.

(*omlouvám se, nevěděla jsem kam to zařadit)
Doplňuji:
Drap- právě proto se omlouvám za to zařazení otázky. Předtím to bylo v anketách a zábavě…

Nejlepší odpověď
anonym

Adulo, zařazeno je to teď správně. Na sebe si vezmi to, v čem se cítíš dobře. Přestaň se hodnotit holčičíma očima. Tvůj kluk Tě bude vnímat hodně jinak, to se neboj. Navíc se mu může líbit právě to, že zadek máš. Pokud jde o peníze,vzala bych si je podle toho, kam chcete jít. Pokud na bazén, kde dělá plavčíka Michal Kole, tak by stovka měla stačit. Mimochodem, kdybys ho tam potkala, tak ho pozdravuj.
Pokud jde o zábavu, tak na to budete dva. V nejhorším se dá bavit o počasí, nebo o škole.

Další odpovědi
quentos

myslíš, že kluci řeší takové p…oviny jako to, jak je holka oblečená? Na rozdíl od holek nikoliv. Přijď tak, v čem chodíš běžně, protože pokud se vyhastrošíš jak na módní přehlídku, bude to vypadat, že tak chodíš furt.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zitra-mam-prvni-rande-a-nevim-co-si-mam-vzit-na-sebe

venkovan

Něřešto – omotej okolo sebe síť, na jednu nohu dej ploutev, na druhou ponožku a vyraž na rande.
když uteče, je srab, když vydrží, zkoumej, zda je psychicky zdravý.
Pokud nemáš síť, ber na sebe co je po ruce abys potom ale jako hastroš nevypadala.
A velká zadek moc neřeš. Vsadil bych, že to bude víc tvůj pocit než realita a potom, přiměřeně velké pozadí muže od pradávna víc zajímalo než vosí „prdelka“.
A když nevíš o čem se bavit, spokojeně mlčte.

Drap

Před pšti minutami jsi dávala stejnou otázku, Tam jsem ti odpověděl

Michal Kole

Hlavně nezapomeň KONDOM pro kluka.

Pokud půjdeš na rande do bazénu tak si vem bikiny.

Barbucha 66

vem si něco v čem se cítíš dobře… A pokud se tak budeš cítit všechno vyplyne samo :)

jmhad

záleží co od toho očekávář

led

V prvom rade, choďte v tom, v čom sa dobre cítite a čo vás charekterizuje.
Ak sa hanbíte za veľký zadok, dajte si sukňu a nič vypasované, aby nevynikli deformované (podľa vášho názoru) zóny.

Slezsky fc

no prostě sexy …:DDDDD
tady to je podrobněji :)

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/5-tipu-jak-vybirat-obleceni-na-prvni-rande.html