Zítra mám jet do Chorvatska k moři, ale dostala jsem teploty skoro 38, všechno mě bolí a hodně mě bolí v krku?

Má někdo nějakou radu, jen vím, že beze mě se nepojede a navíc se tam těším. Na druhou stranu se bojím, aby mi to neublížilo a abych si to nepřivlekla i zpět, protože 19.nastupuju do školy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

tohle za te nokdo "nerostipne". Muze to byt jednodenni chripka, ale taky angina a budou treba antibiotika. Zajdi rano k doktorovi, ten diagnostikuje pricinu a dle toho se muzes rozhodnout.
Kolega mel neco podobneho a doktorka mu nasadila nejaka tridenni antibiotika, ktera ho mela kryt dalsich deset dnu. Po dvou dnech mel klid.
Radeji rano zajdi.

Další odpovědi:

Zlatý

Vysoká teplota a bolesti v krku vypadají na angínu, možná i rozsáhlejší zánět. Zdraví jste nenašla na hnoji, abyste ho riskovala kvůli zábavě. O tom, co vám je a jak to léčit musí rozhodnout lékař. Buďte ráda, jestli se z toho do začátku školního roku dostanete. Repatriaci v zinkové rakvi žádná pojišťovna nehradí. Ona ani taková mezinárodní žaloba šíření nakažlivé nemoci by nebyla příjemným prázdninovým zážitkem.

Zlatý

Jak už bylo řečeno, záleží na tom, co ti opravdu je. Pokud je to "jenom" nějaké nachlazení, tak kurýrovat se čajem a vitamíny můžeš doma stejně jako na pláži.

Hlada: samozřejmou součástí každého běžného cestovního pojištění je i ta "repatriace v zinkové rakvi". Ale nebudeme ji strašit :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.