Avatar uživatele
Miroslavst

Zítra má být až 36°C, co na to říkáte?

Ani nevíte, jak mám velkou radost, když hlásili, že zítra má být až 36°C. Máte taky z této informace velkou radost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, redy před 5061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Tak přátelé jenom já tady v této debatě budu za „prudu“, protože já zas tak obrovskou radost jako vy z těchto pařáků nesdílím ☹. To je přímo o zdraví taková vedra a dělat v práci u stroje, jako já, tak to byste mluvili jinak. Já jsem si vzala na dnes a zítra raději volno, protože tam nemíním padnout ze stoje na hubu. Před chvílí jsem vylezla ze sprchy a jako bych tam nebyla, jsem opět úplně slitá. Takže sluníčko ano, ale ne tak urputné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Už jsem to tu někde psala,užívejte si teplíčka,od neděle přijde zimička.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Ano, moje maminka, která bude zítra v rámci svého zaměstnání celý den jezdit MHD po městě z toho má nesmírnou radost.

Vždyť je to hrůza, taky mám rád teplo a sluníčko, ale toto je moc. A co je moc, to je moc.

A kdyby alespoň nebylo tak dusno a trochu foukalo. Tady se lístek ani nepohne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak to zítra radši budu doma na mě je to moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já vaše nadšení tady zrovna nesdílím,jelokož jsem zimní typ a teploty nad 25 stupňů nemiluju.Navíc mi lehla celá rodina a předhánějí se,kdo bude mít vyšší teplotu.Dnes jsem plela,bohužel po obědě,kdy děti spí a myslela jsem,že zahynu.Na zahradě nemáme kousek stínu,kromě slunečníku.A to jsme na horách a i tak bylo 30.Užívejte si,přeji vám to,příští týden bude zase chládek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já z toho radost mám a doufám,že to vydrží.V noci by mohlo jemně sprchnout a ve dne zase sluníčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Úžasné!! Já vedro miluji! Sice odpovídám pozdě, ale napíši, že jsem si včera nafoukla velký bazén a napustila vodu. Máme ho na našem velkém balkoně, takže je to pohoda. Navíc máme z balkonu nádherný výhled, tudíž si nemohu na nic stěžovat a teď v mém období volna si to všechno plně užívám a jen relaxuji 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano mám z toho Miroslave taky velkou radost po tych deštích a tak dlouhé zimě si osobně myslím že si to sluníčko už zasloužíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já z toho mám také radost, ale moc si ho neužiji, protože se učím Anatomii ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám z toho takovou radost,že si zítra někde dám teplého ruma.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Jdeme všichni zejtra na koupaliště..?? Setkáme se v Rokycanech :))) Všichni plavky, opalovací krém a osušky..:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dokud to nepřekročí psychologickou hranici 40 stupnů 🙂 proč ne ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Já Vás zklamu,ale bylo mi úplně super,když pšelo.Miluju když prší,je to takové uklidňující.Sa­mozřejmě to nesmí být moc,aby byly povodně. Horka nesnáším,protože je mi z toho zle a jsem nervozní.Hlavně v práci,kde dělá přítel,v továrně v plechové hale,jim musí být nádnerně v tom vedru.Takže bohužel.Nic by se nemělo přehánět,ani vedra ani hodně deště,ale jsem raději tak pro 20 stupňů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Lucimio tak se uč třeba na plovárně. Já jako chlap bych zkoumal anatomii žen na plovárně stoprocentně. Jejda, to bych byl chytrej, samá jednička by mě u zkoušek čekala. :D

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek