Miroslavst

Zítra má být až 36°C, co na to říkáte?

Ani nevíte, jak mám velkou radost, když hlásili, že zítra má být až 36°C. Máte taky z této informace velkou radost?

Nejlepší odpověď
dagry

Tak přátelé jenom já tady v této debatě budu za „prudu“, protože já zas tak obrovskou radost jako vy z těchto pařáků nesdílím ☹. To je přímo o zdraví taková vedra a dělat v práci u stroje, jako já, tak to byste mluvili jinak. Já jsem si vzala na dnes a zítra raději volno, protože tam nemíním padnout ze stoje na hubu. Před chvílí jsem vylezla ze sprchy a jako bych tam nebyla, jsem opět úplně slitá. Takže sluníčko ano, ale ne tak urputné.

Další odpovědi
kropitko

Už jsem to tu někde psala,užívejte si teplíčka,od neděle přijde zimička.

GangstaHelper

Ano, moje maminka, která bude zítra v rámci svého zaměstnání celý den jezdit MHD po městě z toho má nesmírnou radost.

Vždyť je to hrůza, taky mám rád teplo a sluníčko, ale toto je moc. A co je moc, to je moc.

A kdyby alespoň nebylo tak dusno a trochu foukalo. Tady se lístek ani nepohne.

aramah

Tak to zítra radši budu doma na mě je to moc.

martina1

Já vaše nadšení tady zrovna nesdílím,jelokož jsem zimní typ a teploty nad 25 stupňů nemiluju.Navíc mi lehla celá rodina a předhánějí se,kdo bude mít vyšší teplotu.Dnes jsem plela,bohužel po obědě,kdy děti spí a myslela jsem,že zahynu.Na zahradě nemáme kousek stínu,kromě slunečníku.A to jsme na horách a i tak bylo 30.Užívejte si,přeji vám to,příští týden bude zase chládek.

vecernice

Já z toho radost mám a doufám,že to vydrží.V noci by mohlo jemně sprchnout a ve dne zase sluníčko.

Jahoda

Úžasné!! Já vedro miluji! Sice odpovídám pozdě, ale napíši, že jsem si včera nafoukla velký bazén a napustila vodu. Máme ho na našem velkém balkoně, takže je to pohoda. Navíc máme z balkonu nádherný výhled, tudíž si nemohu na nic stěžovat a teď v mém období volna si to všechno plně užívám a jen relaxuji 🙂

panenka

Ano mám z toho Miroslave taky velkou radost po tych deštích a tak dlouhé zimě si osobně myslím že si to sluníčko už zasloužíme.

Lucimia

Já z toho mám také radost, ale moc si ho neužiji, protože se učím Anatomii ☹

ten který je

Mám z toho takovou radost,že si zítra někde dám teplého ruma.:-)

SinceX

Jdeme všichni zejtra na koupaliště..?? Setkáme se v Rokycanech :))) Všichni plavky, opalovací krém a osušky..:D

anonym

dokud to nepřekročí psychologickou hranici 40 stupnů 🙂 proč ne ..

alexandra

Já Vás zklamu,ale bylo mi úplně super,když pšelo.Miluju když prší,je to takové uklidňující.Sa­mozřejmě to nesmí být moc,aby byly povodně. Horka nesnáším,protože je mi z toho zle a jsem nervozní.Hlavně v práci,kde dělá přítel,v továrně v plechové hale,jim musí být nádnerně v tom vedru.Takže bohužel.Nic by se nemělo přehánět,ani vedra ani hodně deště,ale jsem raději tak pro 20 stupňů.

Miroslavst

Lucimio tak se uč třeba na plovárně. Já jako chlap bych zkoumal anatomii žen na plovárně stoprocentně. Jejda, to bych byl chytrej, samá jednička by mě u zkoušek čekala. :D