Babunka

Zítra jdu do Kauflandu. Kolik stojí 3 nejlevnější jablka? Myslím to vážně, budu dělat šťávu.

Nejlepší odpověď
annas

Nejlépe zjistíte přímo v marketu.

Vy víte, kolik gramů budou 3 jablka vážit?

Na tuto otázku se nedá přesně reagovat …

Další odpovědi
terry

A jak ta jablka jsou těžká? Jablka stojí totiž podle váhy, ne podle ks.
A nebudete dělat šťávu třeba ze 4 menších jablek? Nebo ze 2 velkých?
A ta nejlevnější mají nejvíc šťávy nebo mají šťávu nejlepší?

anonym

Muzou tam mit akci – 1 kg za 14 kc. Kdyz nebude akce , muze 1 kg stat kolem 22 kc . Ja jsem dnes kupovala jablka v Globusu. EXTRA jsem je po vas ted zvazila. Maji 512 g. 1 kg stalo 23 kc. Tak si to spocitejte. Ja to neumim. 🙂

  • iv-

Babunka

Jo, to vím taky. Myslela jsem orientačně.

anonym

Babunko, jsi tu nová, ale nezamykej tak ukvapeně otázku. Znemožňuješ ostatním se také zapojit, mnozí z nás se vracejí z práce až večer. Je tu dobrým zvykem ponechat aspoň 24 hodin, díky za zvídavé opozdilce.
Jinak nejlevnější na šťávu jsou jablka po vytřídění, namáčklá apod., lze je dostat zdarma nebo za zlomek ceny. Totéž bývá v doprodejích ve večerkách a tržnicích k večeru, kdy je sleva i 70%.