Macák123

ZIPPO ZAPALOVAČ – problém

Ahoj, mám ZIPPO zapalovač, jenže krytka, která se zavírá a otevírá se v tom všem se to otáčí trochu začal viklat. Nevíte co s tím?

Odpovědi
www

Oprava je dost finančně náročná, já bych to vyhodil.
Příště proto koupit od solidního prodejce za podstatně vyšší cenu.
Zkušenost

Lamalam

Pokud je to originál, tak by měl mít doživotní záruku, takže navštiv servis.

richter jan

ahoj, Zippo poskytuje na zapalovače omezenou doživotní záruku na funkčnost. Čili pokud máš problém s viklajícím se pantem u víčka zapalovače, tak asi bude záležet, jak moc se víčko viklá. Nicméně pokud jsi si jistý, že se jedná o originální zapalovač Zippo, tak ho můžeš zkusit poslat do servisu Zippo v ČR. Ale tedy pozor, pokud se bude jednat o falešné Zippo, tak ho v servisu zabaví jako nelegální kopii. Pokud ale bude zapalovač pravý, tak by jej mohli zdarma opravit a poslat Ti ho zpět.

Majklovic

O opravách Zippo píšou i něco tady:
http://www.eza­palovace.cz/o­prava-zippo/

marcelus

Asi bych šel taky do nového zapalovače, než to nechat spravit. Není nad to, když si necháte na svůj zippák navíc gravírovat nějaký nápis, nebo přidat obrázek-
https://www.gra­von.cz/original­ni-zippo/