ki-qi

Máte někdo nějakou zkušenost z přípravkem proti akné Zinerytem?

Dobrý večer.. Chtěla bych se zeptat jestli metě někdo nějakou zkušenost z přípravkem proti akné Zinerytem… Mojí dceři natekl do oka a oko ji pálí. Na příb. Letáku je ze se nesmí dat do oka.. Nevíte někdo .. Nemůže se ji něco s okem stát??

Odpovědi
zzzlatokopka

Vypláchnout vodou, a zajet na pohotovost. Zrak máme jen jeden.

Bude v něm nejspíš líh.