Žijou mimozemštani

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud budeš přesně definovat co znamená mimozemšťani, odpovím zda ano či ne. Představujeme si malé zelené mužíčky, ale ve skutečnosti to mohou být třeba jen buňky, které se zde normálně vyskytují od doby, co sem přiletěly z vesmíru.

Další odpovědi
Ocko0001

Tahle otázka a s podobnou tématikou tady byli je to těžké nikdo neprokázal jestli ano nebo ne Ale možné to je

Mousinek

jasně že žijou, ale nikomu to neříkejte
http://www.you­tube.com/watch?v=kJx4dKT­kcjg&feature=re­lated

poa.li

Myslím, že je to dost pravděpodobné..

anonym

Myslím že ano. Možná žijí i na Zemi.